KURUMSAL

1957 yılında İstanbul’un güzide semti Beşiktaş’ta kurulan firmamız ilk günden beri müşterilerine her zaman en kaliteli ve en taze kuruyemiş ürünlerini sunmayı ilke edinmiştir.

1980 ve 90’lı yıllarda sırasıyla Eminönü Mısır Çarşısı ve Rami Kuru Gıda Toptancıları Sitesi’nde yerini alan Meraklılar, özellikle kuruyemiş kavurmaktaki engin tecrübesi ve eşsiz lezzetleri sayesinde İstanbul’da yüzlerce noktaya ulaşmasını bilmiştir.

Bugüne geldiğimizde firmamızın geniş müşteri yelpazesi en kaliteli kuruyemişçiler ve şarküterilerden en lüks restoranlara, birçok gurme süpermarketlerden ulusal marketlere, aktar-baharat gruplarından yemek ve catering firmalarına kadar birçok noktayı kapsamaktadır.    

Antep fıstığından fındığa, badem içinden kajuya, ayçekirdeğinden kabak çekirdeğine, tuzlu fıstıktan soslu fıstığa kuruyemişin kavrulmuş çeşitlerinin tümü Dudullu Organize Sanayi Bölgesi’ndeki fabrikamızda üretilmektedir.

Kuru incirden kuru kayısıya, ceviz içinden kuru üzümlere, köme ve pestil çeşitlerinden lokum çeşitlerine diğer tüm ürünler Anadolu’nun ve dünyanın en kaliteli yerlerinden seçilip fabrikamızda işlenmektedir.

Fabrikamızda yüksek kapasite ile üretilen ürünlerimiz geniş pazarlama ağımız sayesinde İstanbul’un
ve Türkiye’nin her yanına ulaştırılmaktadır.

Firmamız ayrıca BIGGY Soslu Mısır Çerezleri ve PALM FRUTT Tunus Hurması Türkiye distribütörü olup her yıl tonlarca ürünü Türkiye’nin birçok kuruyemiş toptancısına tedarik etmektedir

 

 

|