İnternetten tek bir tıklama ile tüm ihtiyaçlarımızı karşılayabilmek hayatımızı oldukça kolaylaştırmakta. Zaman tasarrufu, oturduğumuz yerden alışveriş yapmanın rahatlığı, ayağımıza gelen hizmet, fiyat karşılaştırabilme, ürün çeşitliliği gibi avantajlar hepimizi online alışverişe yönlendiriyor. Dolayısıyla giyim, kitap, teknoloji aleti derken market alışverişlerimizi bile internet üzerinden yapmaya başladık. 

İnternet alışverişinin sağlamış olduğu imkanlar dahilinde, farklı sektörlerdeki birçok ürüne online olarak ulaşabilmek artık çok kolay. E-ticaret sektörünün bu denli gelişmesi dünyadaki bir çok markayı ve ticaret yapan firmaları dijital ortama geçmeye itti. 1957’den beri üretici kimliğiyle ticaret hayatının içinde olan firmamız Meraklılar Kuruyemiş de bu değişime kayıtsız kalmayarak online satış mağazasını kurdu ve hizmete açtı. 

Online taze ve kaliteli kuruyemiş siparişi verebilmek için aradığınız güvenilir toptan kuruyemiş firması Meraklılar Kuruyemiş, sizlere ziyaret ettiğiniz web sitesi üzerinden birçok çeşidi ile hizmet verebilecek olmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Web sitemizde yer alan kavrulmuş ve çiğ kuruyemiş, kuru meyve, yöresel tatlar kategorilerindeki ürünlerimizi inceleyebilir, dilediğiniz kilogramda siparişinizi anında online olarak bize ulaştırabilirsiniz. Siparişlerinizi Türkiye’nin her yerine oldukça hızlı bir şekilde göndermekte, 200 TL üzeri alışverişleriniz için ise ücretsiz kargo hizmeti sunmaktayız.

Sipariş vermek için Giriş Yap sayfamızdan sitemize üye olmanız ve sonrasında dilediğiniz ürünü sepete ekleyerek sipariş adımlarını takip etmeniz yeterli.

Kurulduğu günden bugüne her zaman 1. kalite ve en taze kuruyemişleri üretmeyi hedefleyen şirketimiz, hammaddelerimizin satınalma aşamasından son ambalaja girene kadar olan tüm süreçleri büyük bir titizlikle kontrolden geçirmekte ve müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak sizlere hizmet vermektedir.

 Daha detaylı bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilir, bizimle iletişime geçebilirsiniz.