Ülkemizde her yıl beş yüz binden fazla evlilik gerçekleştiğini biliyor muydunuz? Evlilik demek yeni bir yuvanın kurulması dolayısıyla konut, mobilya, beyaz eşya, otomobil ve diğer pek çok sektörün hareketlenmesi anlamına geliyor. Bunun yanı sıra yeni hayata el ele atılacak çiftlerin bu kutsal birlikteliği ölümsüz kılacağı, mutluluk içinde eğleneceği kına gecesi ve düğünler de kültürümüzde çok önem arz ediyor.

Her yıl, önce Kına gecesi ardından Düğün organizasyonları için milyarlarca lira harcanıyor. Sadece İstanbul’da iki binin üzerinde Düğün, Balo ve Toplantı salonu bulunmaktadır. Bu salonların bir de çatı kuruluşu bulunuyor: İSTDO. İstanbul Toplantı ve Düğün Salonları Esnaf Odası olarak açılımı olan bu kurumun bin beş yüzden fazla üyesi bulunuyor. Bizler de Meraklılar Kuruyemiş olarak İSTDO üyesi salonların resmi kuruyemiş çözüm ortağı faaliyetinde bulunmaktayız.


Düğün ve Kına için Kuruyemiş Nereden Alınabilir?

Düğün, kına veya bu tarz organizasyonlara ev sahipliği yapıyorsanız kına çerezi ya da düğün kuruyemişi denildiğinde yıllardan beri en çok tercih edilen Toptan Kuruyemiş firması Meraklılar Kuruyemiş. Bundan böyle sadece kına gecesi ve düğün sahiplerinin değil, misafirlerine çok kaliteli, çok taze ve çok lezzetli kuruyemiş hizmeti sunmak isteyen düğün salonlarının da ilk tercihi olmaktadır. Kına Kuruyemişi, Düğün Çerezi ya da Toptan Kuruyemiş nereden temin edebilirim diyen tüm müstakbel çiftler ve aileleri bu salonların yetkililerine danışmaları yeterli. Günlük kuruyemiş üretimi sayesinde her gün yüzlerce noktaya ulaşan Meraklılar Kuruyemiş lezzetleri artık mutluluk yolunda adım atan çiftlerimizin de kuruyemiş çözüm ortağı için doğru adresleri olmuştur.

Neden Meraklılar Kuruyemiş

Düğün ve Kına gecelerinin vazgeçilmez parçası olan kuruyemişler aynı zamanda Türkiye toplumunun sevdiği bir atıştırmalık olarak da bilinmektedir. Türk kültürünün bir parçası olan kuruyemiş hem yenildiğinde keyif veren hem de açlık hissettirmeyen, besin değerleri yüksek yiyecekler arasındadır. 

Toptan Kuruyemiş firması olan Meraklılar Kuruyemiş, tazeliğe önem vermekle birlikte tazeliğini korumak ve aynı zamanda müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak lezzetli kuruyemiş hizmetini sizlere sunmaktadır. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.